Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Sety klávesnic a myší >

Microsoft Wireless Comfort Desktop 5000

Microsoft Wireless Comfort Desktop 5000

Cena produktu Microsoft Wireless Comfort Desktop 5000 není známa.

 

Popis produktu Microsoft Wireless Comfort Desktop 5000: Klávesnice Bezdrátová: Ano Bezdrátová technologie: Radio Frequency Layout: CZ Podsvícené: Ne Pouze numerická: Ne ProGaming: Ne Rozhraní: USB S myší: Ano Touchpad: Ne USB HUB: Ne Ostatní parametry ... > více informací


Microsoft Wireless Comfort Desktop 5000 - popis

nahoru

Klávesnice Bezdrátová: Ano Bezdrátová technologie: Radio Frequency Layout: CZ Podsvícené: Ne Pouze numerická: Ne ProGaming: Ne Rozhraní: USB S myší: Ano Touchpad: Ne USB HUB: Ne Ostatní parametry Snímač pohybu: BlueTrack Jste-li častým uživatelem operačního systému Windows od firmy Microsoft, práci vám může zpříjemnit některá z nových desktopových sad ovládacích prvků - tedy myši a klávesnice, které navrhnul a vyrábí právě tvůrce Windows - společnost Microsoft - pro své multimediální programové rozšíření Media Desktop Edition. Wireless Comfort Desktop 5000 je moderní bezdrátový set klávesnice a myši nejen skvělého designu, ale také maximální užitné hodnoty a pohodlí práce. Bezdrátová klávesnice čistě černého designu je typická stočtyřklávesová s lehce pozměněným rozložením měkkých a na dotek příjemných kláves a velkým množstvím multimediálních ovládacích prvků navíc. Tato sada je již plně navržena v souladu s posledním operačním systémem Windows Vista a nabízí tak nejen jednotný design, ale i funkce pro Taskbar Favorites a mnoho dalších. Při pohledu na její horní část nemůžete přehlédnout klávesy, které jsou určeny pro komunikaci a surfování po internetu - můžete si nadefinovat oblíbené stránky, spustit e-mailovou aplikaci, komunikační program Messenger a podobně. Zapomenuto nebylo ani na ovládání samotných multimedií, takže posunutí skladby či změnu hlasitosti již nemusíte hledat myší příslušná tlačítka na monitoru. Microsoft Wireless Mouse 5000 je špičková bezdrátová laserová myš navržená s ohledem na ergonomické požadavky. Jedná se o představitele nové řady BlueTrack s modrým senzorem, který nabízí kvality laserového snímání při použití klasické optické diody. Optické snímání BlueTrack umožňuje přesné snímání pohybu na téměř jakémkoliv povrchu. Jedná se o optickou myš s rozšířenou sestavou tlačítek - dvojici těch tradičních doplňuje naklápěcí rolovací kolečko, které zároveň funguje jako tlačítko třetí. Naklápěcí kolečko umožňuje posouvat dokumenty pohodlně všemi směry. Kromě tradičního vertikálního rolování se toto kolečko dá naklápět do stran pro posun v další dimenzi. Přijímač se k počítači či notebooku připojuje přes USB kabel.

Výrobce Microsoft
Bezdrátové Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Microsoft Wireless Comfort Desktop 5000 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice, Numerické klávesnice.

Nejlevnější Microsoft Wireless Comfort Desktop 5000 akční ceny - Levné Microsoft Wireless Comfort Desktop 5000

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Microsoft Wireless Comfort Desktop 5000 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Microsoft Wireless Comfort Desktop 5000 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Sety klávesnic a myší.