Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Sety klávesnic a myší >

Lenovo Professional Wireless Keyboard and Mouse - CZ (4X30H56803)

Lenovo Professional Wireless Keyboard and Mouse - CZ (4X30H56803)

Cena:

1 799 Kč

Koupit za 1 799 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Lenovo Professional Wireless Keyboard and Mouse - CZ (4X30H56803): Set klávesnice a myši česká kancelářská klávesnice, bezdrátová, Radiofrekvenční (s USB přijímačem) konektor, nízkoprofilové klávesy, laserová myš, 1600 DPI, 3 tlačítka, symetrická Hledáte-li ideální combo sestavu pro svůj počítač, věnujte pozornost velmi pěkně zpracovanému bezdrátovému setu Professional od Lenovo. Bezdrátová klávesnice i myš komunikují pomocí jednoho kompaktního USB přijímače. Myš se může pochlubit čtyř cestným kolečkem a citlivým laserovým senzorem s rozlišením 1 600 dpi, které jí poskytne perfektní reaktivnost na každý váš pohyb. Klávesnice je vybavena třízónovým rozložením s nízkoprofilovými klávesami, které zbytečně nehlučí a skvěle se na nich píše. Krom toho je navíc i odolná vůči polití a baterie, která je součástí balení, má výdrž až dva roky. Klíčové vlastnosti bezdrátového setu Lenovo ProfessionalSet klávesnice a myši v perfektním zpracováníMyš s citlivým laserovým senzorem a čtyřcestným kolečkemKlávesnice s... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Lenovo Professional Wireless Keyboard and Mouse - CZ (4X30H56803) - popis

Set klávesnice a myši česká kancelářská klávesnice, bezdrátová, Radiofrekvenční (s USB přijímačem) konektor, nízkoprofilové klávesy, laserová myš, 1600 DPI, 3 tlačítka, symetrická Hledáte-li ideální combo sestavu pro svůj počítač, věnujte pozornost velmi pěkně zpracovanému bezdrátovému setu Professional od Lenovo. Bezdrátová klávesnice i myš komunikují pomocí jednoho kompaktního USB přijímače. Myš se může pochlubit čtyř cestným kolečkem a citlivým laserovým senzorem s rozlišením 1 600 dpi, které jí poskytne perfektní reaktivnost na každý váš pohyb. Klávesnice je vybavena třízónovým rozložením s nízkoprofilovými klávesami, které zbytečně nehlučí a skvěle se na nich píše. Krom toho je navíc i odolná vůči polití a baterie, která je součástí balení, má výdrž až dva roky. Klíčové vlastnosti bezdrátového setu Lenovo ProfessionalSet klávesnice a myši v perfektním zpracováníMyš s citlivým laserovým senzorem a čtyřcestným kolečkemKlávesnice s...

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Lenovo Professional Wireless Keyboard and Mouse - CZ (4X30H56803) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice, Numerické klávesnice.

Nejlevnější Lenovo Professional Wireless Keyboard and Mouse - CZ (4X30H56803) akční ceny - Levné Lenovo Professional Wireless Keyboard and Mouse - CZ (4X30H56803)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Lenovo Professional Wireless Keyboard and Mouse - CZ (4X30H56803) stojí 1 799 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Lenovo Professional Wireless Keyboard and Mouse - CZ (4X30H56803) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Sety klávesnic a myší.

Lenovo Professional Wireless Keyboard and Mouse - CZ (4X30H56803) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz