Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Sety klávesnic a myší >

HP Pavilion Wireless Deskset 800 Black CZ (4CE99AA#AKB)

HP Pavilion Wireless Deskset 800 Black CZ (4CE99AA#AKB)

Cena:

1 099 Kč

Koupit za 1 099 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu HP Pavilion Wireless Deskset 800 Black CZ (4CE99AA#AKB): Set klávesnice a myši česká kancelářská klávesnice, bezdrátová, USB a Radiofrekvenční (s USB přijímačem) konektor, nízkoprofilové klávesy, optická myš, 3 tlačítka, symetrická Klávesnice a myš představují základní výbavu pro ovládání počítače. Tato souprava HP Pavilion Wireless Deskset 800 CZ pojímá obě tyto komponenty. K počítači či notebooku je lze spojit přes rozhraní USB. Jde o myš optického typu, která využije ke snímání pohybu červené LED světlo. Výhodou takové technologie je hlavně přívětivější cena. Klávesnice je předurčena především pro kancelářskou práci. Jelikož má set bezdrátové řešení, pro napájení je zapotřebí baterií typu AAA. Hmotnost klávesnice a myši HP dosahuje 710 g. Rozměry klávesnice odpovídají hodnotám 41 × 11,4 × 1,87 cm. Klávesnice je vybavena nízkoprofilovými klávesami, lokalizace je česká. Rozhodující přednosti setu klávesnice a myši HP Pavilion Wireless Deskset 800 CZ Souprava obsahuje klávesnici a myš HP Klávesnici využijete pro... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

HP Pavilion Wireless Deskset 800 Black CZ (4CE99AA#AKB) - popis

Set klávesnice a myši česká kancelářská klávesnice, bezdrátová, USB a Radiofrekvenční (s USB přijímačem) konektor, nízkoprofilové klávesy, optická myš, 3 tlačítka, symetrická Klávesnice a myš představují základní výbavu pro ovládání počítače. Tato souprava HP Pavilion Wireless Deskset 800 CZ pojímá obě tyto komponenty. K počítači či notebooku je lze spojit přes rozhraní USB. Jde o myš optického typu, která využije ke snímání pohybu červené LED světlo. Výhodou takové technologie je hlavně přívětivější cena. Klávesnice je předurčena především pro kancelářskou práci. Jelikož má set bezdrátové řešení, pro napájení je zapotřebí baterií typu AAA. Hmotnost klávesnice a myši HP dosahuje 710 g. Rozměry klávesnice odpovídají hodnotám 41 × 11,4 × 1,87 cm. Klávesnice je vybavena nízkoprofilovými klávesami, lokalizace je česká. Rozhodující přednosti setu klávesnice a myši HP Pavilion Wireless Deskset 800 CZ Souprava obsahuje klávesnici a myš HP Klávesnici využijete pro...

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HP Pavilion Wireless Deskset 800 Black CZ (4CE99AA#AKB) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice, Numerické klávesnice.

Nejlevnější HP Pavilion Wireless Deskset 800 Black CZ (4CE99AA#AKB) akční ceny - Levné HP Pavilion Wireless Deskset 800 Black CZ (4CE99AA#AKB)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější HP Pavilion Wireless Deskset 800 Black CZ (4CE99AA#AKB) stojí 1 099 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější HP Pavilion Wireless Deskset 800 Black CZ (4CE99AA#AKB) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Sety klávesnic a myší.

HP Pavilion Wireless Deskset 800 Black CZ (4CE99AA#AKB) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz