Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Sety klávesnic a myší >

Chicony WUR0108, bezdrát. klávesnice+ optická myš,černá

Chicony WUR0108, bezdrát. klávesnice+ optická myš,černá

Cena produktu Chicony WUR0108, bezdrát. klávesnice+ optická ... není známa.

 

Popis produktu Chicony WUR0108, bezdrát. klávesnice+ optická myš,černá: Chicony 0108WURT je kombo klávesnice a myš v bezdrátovém provedení. Obě komunikují radiovými signály (v bezlicečním pásmu) s jedním společným přijímačem, který se k počítači připojuje přes USB roz...  Více informací


Chicony WUR0108, bezdrát. klávesnice+ optická myš,černá - popis

Chicony 0108WURT je kombo klávesnice a myš v bezdrátovém provedení. Obě komunikují radiovými signály (v bezlicečním pásmu) s jedním společným přijímačem, který se k počítači připojuje přes USB rozhraní. Klávesnice je multimediální, má tlačítka pro ovládání přehrávání a rychlý přístup k internetu a emailu. Myš je optická, s kolečkem a dvěma tlačítky. Je symetrická, takže se pohodlně drží pravákům i levákům. Technické parametry: Bezdrátová klávesnice a myš: radiová komunikace Přijímač: společný pro klávesnici i myš, USB rozhraní Multimediální tlačítka: ano Předložka: ano Snímač myši: optický Kolečko: ano 27MHz radio frequency technology,2 channels, Optical scroll mouse,USB, 18 hot keys for Office,Multimedia,Internet function,255 iD, Dosah: KB-2m,Mouse - 1m (vyzkoušeno KB-6m Mouse 3m)

Výrobce Chicony

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Chicony WUR0108, bezdrát. klávesnice+ optická myš,černá užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice, Numerické klávesnice.