Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Sety klávesnic a myší >

Labtec laser wireless desktop 1200 CZ

Labtec laser wireless desktop 1200 CZ

Cena produktu Labtec laser wireless desktop 1200 CZ není známa.

 

Popis produktu Labtec laser wireless desktop 1200 CZ: Laserová technologie, neuvěřitelný vzhled a svoboda bezdrátové práce. Bezdrátová klávesnice a laserová myš Labtec® Laser Wireless Desktop 1200 nabízí pro přehrávání hudby a internetové příkazy vyn... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Labtec laser wireless desktop 1200 CZ - popis

nahoru

Laserová technologie, neuvěřitelný vzhled a svoboda bezdrátové práce. Bezdrátová klávesnice a laserová myš Labtec® Laser Wireless Desktop 1200 nabízí pro přehrávání hudby a internetové příkazy vynikající sadu programovatelných jednodotekových ovládacích prvků. Špičková bezdrátová laserová myš umožňuje plynulejší sledování pohybu a přesnější ovládání. Součástí myši je čtyřcestné kolečko posuvníku pro svislý i vodorovný posun. Produkt byl navržen pro zajištění stylu i pohodlí, s tichými klávesami a myší příjemnou na dotek. Součástí produktu jsou praktické indikátory stavu baterií na klávesnici i myši. Hlavní vlastnosti produktu: • Špičková bezdrátová laserová myš s plynulejším sledováním pohybu a přesnějším ovládáním • Čtyřcestné kolečko posuvníku umožňující svislé i vodorovné posouvání • Praktické indikátory stavu baterií na klávesnici i myši • Klávesnice i myš obsahují programovatelná tlačítka, která umožňují přehrávat hudbu a spouštět internetové příkazy jedním stisknutím. • Navrženo pro zajištění stylu i pohodlí - tiché klávesy klávesnice a myš příjemná na dotek • Klávesnice navržená pro odolnost proti polití tekutinou zajišťuje, že se uživatelé nemusí obávat menších nehod. • Systém Microsoft Windows® 2000, ME, XP a Windows Vista™ • Připojení USB • Dvouletá záruka • Plná podpora produktu (Testováno v omezených podmínkách (max. množství rozlité tekutiny 60 ml). Neponořujte klávesnici do kapaliny).

Výrobce Labtec

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Labtec laser wireless desktop 1200 CZ užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Přelepky na klávesnici, Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice.

Nejlevnější Labtec laser wireless desktop 1200 CZ akční ceny - Levné Labtec laser wireless desktop 1200 CZ

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Labtec laser wireless desktop 1200 CZ stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Labtec laser wireless desktop 1200 CZ najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Sety klávesnic a myší.